Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle abecedy]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
Ing. Lucie Orgoníková - RČVUT
kancléř / ČVUT,
vedoucí / sekce kancléře / Rektorát ČVUT,
vedoucí / sekretariát rektora / Rektorát ČVUT,
člen vedení / ČVUT,
tajemník správní rady / ČVUT
+420-22435-3415
A-913 (Praha, Jugoslávských partyzánů )
Ing. arch. Jiří Ondráček - FSv
vedoucí / výukové středisko Telč / Fakulta stavební
+420-776-073-176
 
Ing. Helena Ouředníková - MÚVS
vedoucí / oddělení celoživotního vzdělávání / Masarykův ústav vyšších studií,
člen kolégia / Masarykův ústav vyšších studií
+420-22435-5021
508 (Praha, Kolejní 2a)
RNDr. Petr Olšák - FIT
člen AS - zaměstnanec FIT / ČVUT,
člen AS - zaměstnanec / ČVUT,
člen legislativní komise AS / ČVUT,
člen komise pro pedagogické záležitosti AS / ČVUT,
člen komise pro informační strategii AS / ČVUT,
člen rady VIC / ČVUT
+420-22435-9889
A-1449 (Praha, Thákurova 7)
E-114 (Karlovo náměstí)
Ing. Klára Osičková - FS - 12115 (doktorand)
člen AS - student FS / ČVUT,
člen AS - student / ČVUT
   
Mgr. Lenka Ondruchová - FS - 12911
sekretářka tajemníka / FS,
sekretářka děkana / FS,
sekretářka / sekretariát a děkanát FS ČVUT / FS
+420-778-961-086
+420-22435-3267
A1-9 (Dejvice)
Ing. Jana Orendáčová - FSv
sekretářka
sekretářka / katedra konstrukcí pozemních staveb / Fakulta stavební
+420-22435-7178
A-426 (Praha, Thákurova 7)
Zdenka Osifová - FD
sekretářka děkana / Fakulta dopravní
+420-739-578-131
+420-22435-9502
212 (Praha, Konviktská 20)
Ing. Dan Ohnesorg - FEL
K315
správce subsítě / katedra elektroenergetiky / Fakulta elektrotechnická
+420-22435-2785
F1-110 (Praha, Technická 2)
Ing. Štěpán Obdržálek, Ph.D. - FEL +420-22435-7577
E-224 (Karlovo náměstí)
doc. Ing. Tomáš Oberhuber, Ph.D. - FJFI +420-770-127-416
+420-732-916-137
109c (Praha, Trojanova 13)
MUDr. Daniela Obitková, Ph.D. - FBMI
konzultační hodiny: Po-Čt 14:00 vždy po e-mailové domluvě
+420-22435-7946
K-204 (Kladno, Sportovců )
K-207 (Kladno, Sportovců )
K-309 (Kladno, Sportovců )
Zdeněk Oblištil - SÚZ    
MgA. Martin Odehnal - FA
odborný asistent VŠ
  S147d (Praha, Thákurova 9)
Anna Odvárková - FIT    
Bc. Martin Olbrich - ÚTEF    
Ing. Matúš Olekšák - FIT (doktorand)   A-1051 (Praha, Thákurova 7)
Mgr. Bc. Vladimír Oliberius, Ph.D. - FBMI    
doc. Ing. Vladislav Oliva, CSc. - FJFI +420-778-534-626
417 (Praha, Trojanova 13)
Ing. Stanislav Olivík, Ph.D. - FSv +420-22435-4382
B-257a (Praha, Thákurova 7)
Mgr. Martin Ollé - ÚK +420-770-127-021
s155 (Praha, Břehová 7)
Bc. Lucas Ollier - FEL    
Denis Olshevskiy - FIT    
Ing. Jan Olšan - FJFI (doktorand) +420-720-195-616
+420-778-532-840
453 (Praha, Trojanova 13)
Ing. Jan Onderka - FIT (doktorand)   A-1051 (Praha, Thákurova 7)
Ing. Petr Ondráček, CSc. - FEL +420-22435-2101
B3-706 (Praha, Technická 2)
Štěpánka Ondráčková - SÚZ
Provozář - zástupce vedoucího
   
Ing. Kateřina Ondrák Fialová - FJFI (doktorand) +420-728-569-532
+420-771-276-707
305b (Praha, Břehová 7)
Ing. Lukáš Ondrák - FJFI (doktorand) +420-771-276-719
305b (Praha, Břehová 7)
Mgr. Sylva Ondrejičková, Th.D. - FS - 12921
Doktorské studium
+420-22435-5042
A1-15 (Dejvice)
Emma Ondrová - RČVUT    
Ing. Jan Opatřil, Ph.D. - FS - 12115 +420-22435-2524
B1-525 (Dejvice)
doc. Ing. Jaroslav Opava, CSc. - FD +420-22435-5084
A-319 (Horská)
Mgr. Anita Opitzová - FSv
Erasmus+ coordinator
+420-22435-7943
A-131 (Praha, Thákurova 7)
Mgr. Michal Opler, Ph.D. - FIT   A-1237 (Praha, Thákurova 7)
Ing. Daniela Opočenská - FJFI    
Ing. Ladislav Oppl, Ph.D. - FEL +420-22435-2270
B2-639 (Praha, Technická 2)
Mgr. Lenka Oppová - RČVUT    
Yuta Orikasa, Ph.D. - ÚTEF +420-244-105-161
 
Jan Oršl - FJFI    
Jana Oršošová - ÚTVS
ekonom ÚTVS
+420-22435-1884
202 (Juliska)
Josef Oršoš - ÚTVS    
Ing. Václav Ort, Ph.D. - FBMI
člen Wine Testing Committee FBMI, konzultační hodiny: úterý 10:00 - 11.30 po předchozí domluvě
+420-22435-5049
+420-731-577-649
B-526 (Kladno, náměstí Sítná )
Sofiia Ostapenko - CIIRC    
Bc. Petra Ostrá - FEL +420-22435-3596
B3-151 (Praha, Technická 2)
Andrej Ostrihoň - FSv +420-22435-4869
+420-22435-4934
D-s136 (Praha, Thákurova 7a)
Ing. Cyril Oswald, Ph.D. - FS - 12137 +420-22435-2651
A1-305b (Dejvice)
Bc. Milan Ošlejšek - ÚTEF    
Ing. Petr Ošlejšek, Ph.D. - FBMI    
Ing. Martin Otáhal, Ph.D. - FBMI +420-22435-7958
B-322 (Kladno, náměstí Sítná )
Ing. Miroslav Otřísal - FSv +420-22435-4300
A-127 (Praha, Thákurova 7)
A-128 (Praha, Thákurova 7)
Ing. Pavel Otta, Ph.D. - UCEEB +420-22435-7206
+420-724-068-865
E-21 (Karlovo náměstí)
Jana Ottová - CIIRC +420-22435-4262
B-234 (Praha, Jugoslávských partyzánů )
Peter Otto - FSv    
Bc. Lukáš Ouda - ÚTEF +420-244-105-106
 
Ing. Renata Ouředníková - MÚVS
Konzultace Czech Prep Course 2023/2024: Wednesday 10.00-12.00; 13.00-15.30.
  506 (Praha, Kolejní 2a)
Ing. Jaroslava Óbertová, Ph.D. - FJFI +420-722-130-076
 
MUDr. Július Örhalmi, Ph.D., MBA - FBMI    
[Třídit podle abecedy]

Nalezeno: 58 položek.
(data: 2024-07-12 14:01:02)
Information People  version 2.9a (master/e7954ab0/2024-05-30/02:56)
© CCS FME CTU 2003-2022 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky