Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
Ing. Ladislav Cvrček, Ph.D. - FS - 12132  [367329] Ladislav.Cvrcek@fs.cvut.cz +420-22435-7275
B-122 (Karlovo náměstí)
Ing. Milan Dvořák, Ph.D. - FS - 12105  [301245] Milan.Dvorak@fs.cvut.cz +420-22435-5605
A-26 (Horská)
doc. Ing. Rudolf Dvořák, CSc. - FS - 12134  [20541] Rudolf.Dvorak@fs.cvut.cz +420-22435-2615
B1-130 (Dejvice)
Ing. Jiří Hvězda, Ph.D. - FS - 12201  [313440] Jiri.Hvezda@fs.cvut.cz +420-22435-2497
B1-710 (Dejvice)
doc. RNDr. Petr Sváček, Ph.D. - FS - 12101  [24651] Petr.Svacek@fs.cvut.cz +420-22435-7413
D-201 (Karlovo náměstí)
Jiří Svárovský - FS - 12000 12105  [458887] Jiri.Svarovsky@fs.cvut.cz    
Ing. David Světlík - FS - 12201  [357181] David.Svetlik@fs.cvut.cz +420-246-003-713
 
Ing. Jakub Svoboda - FS - 12133 12133 (doktorand) [397253] Jakub.Svoboda1@fs.cvut.cz    
Josef Svoboda - FS - 12802  [473151] Josef.Svoboda@fs.cvut.cz +420-22435-9998
D1-54 (Dejvice)
Ing. Martin Svoboda - FS - 12122  [443065]    
doc. Miroslav Svoboda, CSc. - FS - 12133  [377360] M.Svoboda@fs.cvut.cz    
Eva Svobodná - FS - 12933  [21138] Eva.Svobodna@fs.cvut.cz +420-22435-8703
A1-105c (Dejvice)
Magdalena Svobodná - FS - 12933  [367634] Magdalena.Svobodna@fs.cvut.cz    
Lucie Svobodová - FS - 12933  [22053] Lucie.Svobodova@fs.cvut.cz +420-22435-8700
A1-105c (Dejvice)
Ing. Jiří Švéda, Ph.D. - FS - 12135  [302802]
člen AS - zaměstnanec / FS
Jiri.Sveda@fs.cvut.cz +420-221-990-932
+420-739-531-463
A-32 (Horská)
Ing. Ivan Tvrdík - FS - 12000 12375  [20801] Ivan.Tvrdik@fs.cvut.cz +420-22435-2779
A1-205d (Dejvice)
Bc. Kateřina Tvrzická - FS - 12000 12105 12105  [419937] Katerina.Tvrzicka@fs.cvut.cz    
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 17 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky