Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
Ing. Eduard Stach, Ph.D. - FS - 12135  [319754] E.Stach@fs.cvut.cz +420-723-422-770
+420-221-990-969
A-149 (Horská)
Miroslav Staněk - FS - 12804  [21358] Miroslav.Stanek@fs.cvut.cz +420-22435-7383
 
Ing. František Starý - FS - 12113  [314054]
správce subsítě / ústav konstruování a částí strojů / FS
Frantisek.Stary@fs.cvut.cz +420-22435-2415
B2-351 (Dejvice)
doc. RNDr. Vladimír Starý, CSc. - FS - 12132  [20491] Vladimir.Stary@fs.cvut.cz +420-22435-7226
+420-22435-7273
B-118 (Karlovo náměstí)
prof. Ing. Josef Steidl, CSc. - FS - 12000 12132  [20492] Josef.Steidl@fs.cvut.cz +420-22435-7498
B-111 (Karlovo náměstí)
Ing. Pavel Steinbauer, Ph.D. - FS - 12105 12105  [21897]
správce subsítě / ústav mechaniky, biomechaniky a mechatroniky / FS
Pavel.Steinbauer@fs.cvut.cz +420-246-003-711
+420-22435-7568
311 (Roztoky, Přílepská )
A2-155 (Dejvice)
PhDr. Iva Steinová - FS - 12104  [462911] Iva.Steinova@fs.cvut.cz    
Ing. Michal Stejskal - FS - 12135 12135 (doktorand) [409547] Michal.Stejskal@fs.cvut.cz    
Ing. Barbora Stieberová, Ph.D. - FS - 12138 12138  [325057] Barbora.Stieberova@fs.cvut.cz +420-22435-7631
 
Ing. Jiří Stodůlka - FS - 12112 12112  [346238] Jiri.Stodulka@fs.cvut.cz +420-22435-2583
B1-333a (Dejvice)
Ing. Richard Stojan - FS - 12105 12105 12932 (doktorand) [349418] Richard.Stojan@fs.cvut.cz +420-22435-5034
A2-532a (Dejvice)
Ing. Libor Straka - FS, FEL - 12110  [347815] strakli1@fel.cvut.cz +420-22435-2646
+420-22435-2347
B1-319 (Dejvice)
F1-113 (Praha, Technická 2)
Ing. Michal Strapko - FS - 12201  [355635] Michal.Strapko@fs.cvut.cz +420-246-003-713
 
Petr Stříž - FS - 12115 12115  [370154] Petr.Striz@fs.cvut.cz    
Ing. Lubomír Štajnochr - FS - 12134  [20566] Lubomir.Stajnochr@fs.cvut.cz +420-22435-2731
G3-135 (Dejvice)
Ing. Jaromír Štancl, Ph.D. - FS - 12118  [306585] Jaromir.Stancl@fs.cvut.cz +420-22435-2553
G2-151 (Dejvice)
Ing. Marek Štádler - FS - 12113 12113 12113 (doktorand) [408779] Marek.Stadler@fs.cvut.cz    
Ing. Rudolf Štefec, CSc. - FS - 12102  [332749] Rudolf.Stefec@fs.cvut.cz +420-22435-2429
B2-248a (Dejvice)
doc. Antonín Štěpánek - FS - 12102  [342898]    
Ing. Jan Štěpánek - FS - 12115 12115 (doktorand) [357125] J.Stepanek@fs.cvut.cz +420-22435-2734
G3-129 (Dejvice)
Ing. Vít Štorch - FS - 12112 12112  [346627] Vit.Storch@fs.cvut.cz +420-22435-2597
B1-229 (Dejvice)
Ing. Jaroslav Štorkán - FS - 12105 12105 12105 (doktorand) [381268]
člen AS - student / FS
Jaroslav.Storkan@fs.cvut.cz +420-22435-2650
A2-535c (Dejvice)
Ing. František Václav Štourač, CSc. - FS - 12133  [332746] Frantisek.Stourac@fs.cvut.cz    
Jakub Študlar - FS - 12361  [473202]    
Ing. Jan Šťastný, Ph.D. - FS - 12911  [478273] Jan.Stastny@fs.cvut.cz    
doc. Ing. Jiří Šťastný, CSc. - FS - 12110  [20254] Jiri.Stastny@fs.cvut.cz +420-22435-2699
F2-101 (Dejvice)
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 26 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky