Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
Ing. Jan Opatřil, Ph.D. - FS - 12115  [320318] Jan.Opatril@fs.cvut.cz    
Ing. Marta Špačková - FS - 12923  [389818] Marta.Spackova@fs.cvut.cz +420-608-048-427
+420-22435-5008
A2-534 (Dejvice)
doc. Ing. Miroslav Španiel, CSc. - FS - 12105  [20190]
člen grémia / FS,
předseda AS / FS,
člen AS - zaměstnanec / FS
Miroslav.Spaniel@fs.cvut.cz +420-22435-2561
B1-619 (Dejvice)
Mgr. Miroslav Špaňhel - FS - 12921  [351055]
vedoucí / oddělení pro vědu a výzkum / FS,
člen grémia / FS
Miroslav.Spanhel@fs.cvut.cz +420-22435-9751
A1-14 (Dejvice)
prof. RNDr. Petr Špatenka, CSc. - FS - 12132  [326804]
vedoucí / inovační centrum diagnostiky a aplikace materiálů / FS,
vedoucí / ústav materiálového inženýrství / FS,
člen grémia / FS,
člen vědecké rady / FS
Petr.Spatenka@fs.cvut.cz +420-22435-7427
B-113 (Karlovo náměstí)
Bc. Radovan Špička - FS - 12000 12134  [411155] Radovan.Spicka@fs.cvut.cz    
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 6 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky