Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
doc. Ing. Vladimír Andrlík, CSc. - FS - 12135  [21461]
zástupce vedoucího / ústav výrobních strojů a zařízení / FS
Vladimir.Andrlik@fs.cvut.cz +420-605-205-934
+420-221-990-915
+420-22435-9330
A-122 (Horská)
Ing. Slavomír Entler - FS - 12115 12115 (doktorand) [432719] Slavomir.Entler@fs.cvut.cz   G3-129 (Dejvice)
Bc. Jan Knot - FS - 12000 12135  [419598] Jan.Knot@fs.cvut.cz    
Ing. Miroslav Ondráček, Ph.D. - FS - 12135  [24471]
správce subsítě / ústav výrobních strojů a zařízení / FS
Miroslav.Ondracek@fs.cvut.cz +420-605-205-902
+420-221-990-902
A-143 (Horská)
Mgr. Sylva Ondrejičková, Th.D. - FS - 12921  [435165] Sylva.Ondrejickova@fs.cvut.cz +420-22435-5042
A1-15 (Dejvice)
Mgr. Lenka Ondruchová - FS - 12911  [479410] Lenka.Ondruchova@fs.cvut.cz    
Štefan Snida - FS - 12102  [472707] Stefan.Snida@fs.cvut.cz +420-22435-2448
 
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 7 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky