Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
Ing. František Ambros, CSc. - FS - 12118  [20337] Frantisek.Ambros@fs.cvut.cz +420-22435-8489
G2-154 (Dejvice)
Ing. Miloslav Emrich, Ph.D. - FS - 12201  [251517] Miloslav.Emrich@fs.cvut.cz +420-246-003-706
+420-22435-2496
306 (Roztoky, Přílepská )
B1-709 (Dejvice)
Bc. Dana Smejkalová - FS - 12135  [471888] Dana.Smejkalova@fs.cvut.cz +420-605-205-922
+420-221-990-909
A-155 (Horská)
Ing. Jan Smolík, Ph.D. - FS - 12135  [23668] Jan.Smolik@fs.cvut.cz +420-221-990-918
+420-605-205-918
A-124 (Horská)
Markéta Smolíková - FS - 12134  [20562]
sekretářka / ústav technologie obrábění, projektování a metrologie / FS
Marketa.Smolikova@fs.cvut.cz +420-22435-2610
+420-22435-2611
B1-126 (Dejvice)
Alena Zmrhalová - FS - 12361  [457454]    
doc. Ing. Vladimír Zmrhal, Ph.D. - FS, UCEEB - 12116  [24428]
vedoucí / ústav techniky prostředí / FS,
člen grémia / FS
Vladimir.Zmrhal@fs.cvut.cz +420-22435-2433
B1-814 (Dejvice)
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 7 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky