Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
prof. Ing. Ali H. Reshak Al-Jaary, Ph.D. - FS - 12110  [417283] AliH.Reshak.AL-JAARY@fs.cvut.cz +420-22435-2568
B1-319 (Dejvice)
Ing. Petr Blažek - FS - 12203  [471136] Petr.Blazek@fs.cvut.cz +420-22435-5036
A2-533 (Dejvice)
Ing. Adam Bláha - FS - 12112 12112 (doktorand) [409588] Adam.Blaha@fs.cvut.cz    
Jiří Bláha - FS - 12804  [22883] Jiri.Blaha@fs.cvut.cz +420-22435-7383
 
Ing. Václav Bláha, CSc. - FS - 12115  [400288] Vaclav.Blaha@fs.cvut.cz    
James Scott Clinch - FS - 12135  [472746]    
doc. Ing. Tomáš Dlouhý, CSc. - FS - 12115 12115  [20264]
zástupce vedoucího / ústav energetiky / FS,
člen AS - zaměstnanec / FS,
předseda ekonomické komise AS / FS,
člen ekonomické komise AS / FS
Tomas.Dlouhy@fs.cvut.cz +420-22435-2682
B1-516 (Dejvice)
Ing. Vratislav Hlaváček, CSc. - FS - 12133  [367448] Vratislav.Hlavacek@fs.cvut.cz    
František Hlaváč - FS - 12112  [441878] Frantisek.Hlavac@fs.cvut.cz +420-608-079-448
+420-22435-2590
 
Ing. Vladimír Hlaváč, Ph.D. - FS - 12110  [21738]
informační manažer / ústav přístrojové a řídící techniky / FS,
správce subsítě / ústav přístrojové a řídící techniky / FS
Hlavac@fs.cvut.cz +420-22435-2980
A1-305j (Dejvice)
Mgr. Marta Hlavová - FS - 12101 12101 (doktorand) [22712] Marta.Hlavova@fs.cvut.cz +420-22435-7253
D-305b (Karlovo náměstí)
doc. Ing. Mgr. Petr Klán, CSc. - FS - 12110  [24117] Petr.Klan@fs.cvut.cz +420-22435-9514
+420-22435-2814
A1-305k (Dejvice)
Ing. Jan Klesa, Ph.D. - FS - 12122  [306748] Jan.Klesa@fs.cvut.cz +420-22435-7416
B-202 (Karlovo náměstí)
doc. JUDr. František Klimeš, CSc. - FS - 12138  [20169] Frantisek.Klimes@fs.cvut.cz +420-22435-5796
B-237 (Karlovo náměstí)
Ing. Matěj Klíma - FS - 12101 (doktorand) [361710] Matej.Klima@fjfi.cvut.cz    
Ing. Vít Klíma - FS - 12113 12113 (doktorand) [381663] Vit.Klima@fs.cvut.cz    
Ing. Vojtěch Klír, Ph.D. - FS - 12201  [300670] Vojtech.Klir@fs.cvut.cz +420-246-003-709
+420-22435-1855
309 (Roztoky, Přílepská )
315 (Juliska)
Ing. Ladislav Mlynařík, Ph.D. - FS - 12110  [476833]    
prof. Nejat Olgac, Ph.D. - FS - 12203  [475467] Nejat.Olgac@fs.cvut.cz    
Bc. Ondřej Plajdička - FS - 12122  [466508] Ondrej.Plajdicka@fs.cvut.cz +420-22435-9754
F-103b (Karlovo náměstí)
Ing. Jiří Plešek, CSc. - FS - 12105  [23807] Jiri.Plesek@fs.cvut.cz +420-266-053-213
 
Ing. Michal Plhoň - FS, VIC - 12375  [250364] Michal.Plhon@fs.cvut.cz +420-22435-9946
A1-205j (Dejvice)
Ing. Michal Slaný - FS - 12134 12134 12134 (doktorand) [380980] Michal.Slany@fs.cvut.cz    
doc. Ing. Svatomír Slavík, CSc. - FS - 12122  [20436]
zástupce vedoucího / ústav letadlové techniky / FS
Svatomir.Slavik@fs.cvut.cz +420-22435-7227
B-107 (Karlovo náměstí)
Ing. Pavel Sláma - FS - 12112 12112 12112  [359218] Pavel.Slama@fs.cvut.cz +420-22435-2596
B1-332a (Dejvice)
Ing. Jana Slezáková - FS - 12923  [399700] Jana.Slezakova@fs.cvut.cz +420-22435-2889
A1-506a (Dejvice)
Ing. Petr Vlčák, Ph.D. - FS - 12102  [326100]
vedoucí / ústav fyziky / FS,
člen grémia / FS
Petr.Vlcak@fs.cvut.cz +420-22435-2437
B2-242 (Dejvice)
Ing. Josef Vlček, CSc. - FS - 12110  [20259] Josef.Vlcek@fs.cvut.cz +420-22435-2403
A1-204a (Dejvice)
Bc. Tomáš Vlček - FS - 12201  [303099] Tomas.Vlcek@fs.cvut.cz +420-22435-1838
+420-22435-1869
+420-246-003-704
304 (Roztoky, Přílepská )
Bc. Bořivoj Vlk - FS - 12135  [383272] Borivoj.Vlk@fs.cvut.cz +420-221-990-981
A-25 (Horská)
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 30 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky