Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
Ing. Martin Okénka - FS - 12135 12135 (doktorand) [382312] Martin.Okenka@fs.cvut.cz +420-221-990-982
A-146 (Horská)
Ing. Jan Skácel - FS - 12120 12201 (doktorand) [449458] Jan.Skacel@fs.cvut.cz    
Ing. Jan Skočilas, Ph.D. - FS - 12118 12911  [325089]
tajemník / ústav procesní a zpracovatelské techniky / FS,
člen kolégia / FS,
člen grémia / FS
Jan.Skocilas@fs.cvut.cz +420-22435-2719
B1-417 (Dejvice)
doc. Ing. Jaroslav Skopal, CSc. - FS - 12133  [23589] Jaroslav.Skopal@fs.cvut.cz    
Ing. Pavel Skopec - FS - 12115 12115  [355015] P.Skopec@fs.cvut.cz    
Ing. Jan Škarohlíd - FS - 12115 12115 (doktorand) [304549] Jan.Skarohlid@fs.cvut.cz +420-22435-7964
 
Ing. Marcel Škarohlíd, Ph.D. - FS - 12201  [302738] Marcel.Skarohlid@fs.cvut.cz +420-246-003-706
+420-22435-1827
306 (Roztoky, Přílepská )
316 (Juliska)
doc. Ing. Radek Škoda, Ph.D. - FS - 12115  [251304] Radek.Skoda@fs.cvut.cz +420-22435-2727
G3-127 (Dejvice)
Ivana Tkáčová - FS - 12911  [343705] Ivana.Tkacova@fs.cvut.cz +420-224-310-292
+420-22435-2665
C1-19 (Dejvice)
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 9 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky