Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
Ing. Jiří Ehrlich - FS - 12112  [375020] Jiri.Ehrlich@cvut.cz +420-22435-3624
B-701 (Praha, Jugoslávských partyzánů )
Ing. Dagmar Charvátová, Ph.D. - FS - 12138  [459765] Dagmar.Charvatova@fs.cvut.cz +420-22435-5791
B-133 (Karlovo náměstí)
Ing. Štěpán Chládek - FS - 12105 12135  [319553] Stepan.Chladek@fs.cvut.cz +420-731-127-176
+420-221-990-957
A-32 (Horská)
Ing. Hynek Chlup - FS - 12105 12105  [24803] Hynek.Chlup@fs.cvut.cz +420-22435-2690
E3-139a (Dejvice)
Ing. Jakub Chmelař - FS - 12113 12113 (doktorand) [362569] Jakub.Chmelar@fs.cvut.cz +420-22435-2416
B2-344 (Dejvice)
Jan Chot - FS - 12201  [429097] Jan.Chot@fs.cvut.cz    
Ing. Lukáš Chrášťanský - FS - 12133 12133 (doktorand) [364262] Lukas.Chrastansky@fs.cvut.cz    
Ing. Dominik Chren - FS - 12102  [23798] Dominik.Chren@fs.cvut.cz +420-22435-2425
B2-253 (Dejvice)
prof. Ing. Lubor Chundela, CSc. - FS - 12138  [20696] Lubor.Chundela@fs.cvut.cz +420-22435-5790
B-133 (Karlovo náměstí)
Ing. Petr Chvojka, Ph.D. - FS - 12135  [23640] Petr.Chvojka@fs.cvut.cz +420-605-205-933
+420-221-990-933
A-60b (Horská)
doc. Ing. Jan Chyský, CSc. - FS, RČVUT - 12110 12110  [20244]
vedoucí / ústav přístrojové a řídící techniky / FS,
vedoucí / odbor prorektora pro rozvoj / Rektorát ČVUT,
prorektor pro rozvoj / ČVUT,
člen vedení / ČVUT,
člen kolégia / ČVUT,
člen grémia / FS,
člen grémia / ČVUT,
člen vědecké rady / FS,
předseda knihovní rady / Ústřední knihovna,
člen knihovní rady / Ústřední knihovna,
správce subsítě / ústav přístrojové a řídící techniky / FS
Jan.Chysky@cvut.cz +420-22435-9996
+420-22435-3470
+420-22435-2469
A-828 (Praha, Jugoslávských partyzánů 3)
B1-317 (Dejvice)
Markéta Lhoťanová - FS - 12104  [479166] Marketa.Lhotanova@fs.cvut.cz    
Marta Philbrow Kingová - FS - 12104  [251435]
sekretářka / ústav jazyků / FS
Marta.Kingova@fs.cvut.cz +420-22435-7520
B-309 (Karlovo náměstí)
Ing. Vít Sháněl - FS - 12105 12105  [339058] Vit.Shanel@fs.cvut.cz +420-22435-2519
B1-620 (Dejvice)
Ing. Robert Theiner, Ph.D. - FS - 12122  [20439]
vedoucí / ústav letadlové techniky / FS,
člen grémia / FS
Robert.Theiner@fs.cvut.cz +420-22435-7423
B-106 (Karlovo náměstí)
prof. Ing. Ivan Uhlíř, DrSc. - FS - 12110  [20258] Ivan.Uhlir@fs.cvut.cz +420-246-003-519
+420-22435-2565
219 (Roztoky, Přílepská )
B1-320 (Dejvice)
Ing. Roman Uhlíř, Ph.D. - FS - 12113  [307296] Roman.Uhlir@fs.cvut.cz +420-22435-2408
B2-342 (Dejvice)
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 17 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky