Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/people.fs.cvut.cz/index_v2.6.php on line 139 Lidé :: FS ČVUT Praha
Lidé
Vyhledat Vyhledat

Rychlá navigace A-Z Rychlá navigace 12 xxx Rychlá navigace Campus Rychlá navigace Budovy
Zaměstnanci
FS
ČVUT:
Začáteční písmeno z příjmení
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lidé - People
[Třídit podle pozice]
P  Příjmení a jméno (pozice na fakultě)E  E-MailE  TelefonE  Pracoviště
doc. Dr. Ing. Gabriela Achtenová - FS - 12201  [23891]
člen AS - zaměstnanec / FS,
předseda pedagogické komise AS / FS,
člen pedagogické komise AS / FS
Gabriela.Achtenova@fs.cvut.cz +420-246-003-707
+420-22435-2499
307 (Roztoky, Přílepská )
B1-722 (Dejvice)
Ing. Jan Schlehuber - FS - 12932  [319742]
vedoucí / oddělení ekonomické / FS
Jan.Schlehuber@fs.cvut.cz +420-22435-2773
A1-105e (Dejvice)
Ing. Nikola Schmidová - FS - 12105 12105 (doktorand) [356370] Nikola.Schmidova@fs.cvut.cz +420-22435-5605
E3-140a (Dejvice)
Ing. Michal Schmirler, Ph.D. - FS - 12112  [251601] Michal.Schmirler@fs.cvut.cz +420-22435-2582
B1-332b (Dejvice)
Ing. Pavel Scholz - FS - 12138 12138  [355056] Pavel.Scholz@fs.cvut.cz +420-22435-5797
A-505 (Karlovo náměstí)
Mgr. Michaela Schusová - FS - 12104  [365148] Michaela.Schusova@fs.cvut.cz +420-22435-7211
B-308 (Karlovo náměstí)
[Třídit podle pozice]

Nalezeno: 6 položek.
(data: 2017-11-19 18:15:01)
Information People  version 2.6b (master/4f50791e/2017-11-02/02:26)
© CCS FME CTU 2003-2017 
Links [Seznam ústavů a pracovišť]
[Hromadné emaily]
  Nápověda [Nápověda] Vytisknout [Vytisknout] Česky/Czech English/Anglicky